Оди на содржината

ЗАРАБОТУВАЈТЕ СО НАС

Оваа флексибилна програма ви овозможува да
заработите до 40 % од клиенти и
доживотен удел од приходите

10,000
партнери од целиот свет
200,000
корисници дневно
49
поддржани јазици
43
платежни методи

ЗОШТО НИЕ?

24/7 поддршка на повеќе јазици
Платежни методи: CPA, Hybrid, RevShare, SPL, CPI
Детална статистика во реално време
Достапно за 40+ земји
Техничка поддршка за промо интеграции
Практични и брзи плаќања на партнерите
Тековна поддршка од висококвалификувани менаџери
Апликации за iOS и Android за олеснување на стекнување сообраќај
Можност да се приклучите на програмите за под-партнери
Широка колекција на готови промотивни материјали
Ексклузивни бонуси за упатените играчи
Наменска служба за поддршка на упатените играчи

Изберете производ и почнете да заработувате

СПОРТ
Сега можете да уплаќате облози на различни места со најдобри коефициенти, најбрзи исплати и преноси во живо на мечеви и натпреварувања од целиот свет.
КАЗИНО
Слободно можете да бирате од стотиците казино игри во секоја категорија, слот машини, рулет, па дури и Live казино. Ќе ви се допадне висококвалитетната графика, висок RTP и крупиеја во реално време.
Е-СПОРТ
Обложувајте се на најдобрите е-спортски настани, како што е The International. Истражете ги различните видови облози за е-спорт кои се нудат, уживајте во преносите во живо и при тоа заработете со високите коефициенти.
ОНЛАЈН ИГРА
Овие онлајн игри ќе го променат начинот на кој гледате на доживувањето во казиното. Акцијата е возбудлива и потенцијалните добивки се на исто ниво со најповолните понуди.
СЛОТ МАШИНИ
Изберете од широк спектар на фер слот игри. Има многу видови во различни категории, вклучително и Megaways и Jackpot Slots, така што секој може да најде нешто по свој вкус.

ние плаќаме преку:

Ние соработуваме со

Stalwart Esports
LaLiga
Trinbago Knight Riders
ATOXESPORT SMN
Faf Du Plessis
Juventus

За нас се збори

My betting.in
Работиме со MelBet Affiliates веќе некое време, а партнерството, како и нивото на услугата беа секогаш исклучителни за нас. Затоа, можеме да го препорачаме MelBet на секоја компанија која бара добар сообраќај.
BOOKMAKERS.bet
Работиме со Melbet повеќе од две години и многу сме горди што ги вбројуваме меѓу нашите партнери. Партнерската програма е лесна за користење, а партнерските менаџери се секогаш пријателски расположени и ефикасни. Статистиката е јасна и плаќањата секогаш се вршат навреме. Силно ги препорачуваме на сите.
CASINO!help
Ние во Casino.help сме среќни што работиме со MelBet Affiliates. Нашиот партнерски менаџер е секогаш тука за нас. Кога ви треба помош за нешто, не треба да чекате долго, поддршката е брза и пријателска, што ја прави нашата работа како партнери лесна и брза! Силно ја препорачуваме оваа партнерска програма и со нетрпение очекуваме да работиме со Melbet долгорочно!
NEW BITCOIN CASINO
Кога слушнавме дека Melbet прифаќа криптовалути, бевме возбудени да им го претставиме брендот на нашите посетители. Целосна услуга за коцкање и обложување со широк спектар на опции за депозит и повлекување е нешто што мислиме дека нашите посетители ќе го сакаат.
The Gambler Bay
За The Gambler Bay, партнерството со MelBetAffiliates е многу важен чекор. Долго време се стремиме кон тоа и веруваме дека ова е взаемно корисно здружување на силите. MelBetAffiliates е олицетворение на функции кои се апсолутно неопходни за модерните партнерски програми.

ЧПП

Како можам да станам партнер?
Да се стане партнер е многу лесно - за помалку од 2 минути ќе се регистрирате. По регистрацијата, вашата сметка ќе биде прегледана од модератор и одобрена доколку сите податоци се правилно внесени.
Дали програмата е бесплатна?
Да! Апсолутно е бесплатно да се придружите на нашата Партнерска програма. Се што треба да направите е да се регистрирате. Не се наплаќа за аплицирање и нема услов за минимален број играчи.
Како се вршат исплати?
Вашата провизија автоматски ќе се префрла на вашата партнерска сметка секој вторник, но само ако износот надминува 30 долари, што е минималниот износ за повлекување. Доколку партнерот не го акумулирал овој износ, средствата автоматски ќе се пренесат на следниот месец додека не се собере потребниот износ. Секое негативно салдо се пренесува и во следниот месец.
Како да ѝ донесам клиенти на обложувачката компанија Melbet?
Главните методи за привлекување насочен сообраќај се:
 • - Подобрување на рангирањето на пребарувачите на вашите вебсајтови поврзани со обложување.
 • - Создавање страници за влез.
 • - Зголемување на сообраќајот на социјалните медиуми: Facebook, Instagram, YouTube итн.
 • Купување сообраќај од рекламни мрежи и директно од сопствениците на вебсајтови.
Кои извори на сообраќај носат најмногу приходи?
Сообраќајот од пребарувачите е најдобар за генерирање приходи. Со вистинскиот пристап можете да го претворите спортскиот сообраќај и сообраќајот на социјалните мрежи во потенцијални клиенти, но пред да започнете треба да дознаете повеќе за SMM. Можете исто така да купите сообраќај, но вашиот успех ќе зависи од неговиот квалитет и од тоа колку добро можете да го подготвите вашиот вебсајт за конверзија на потенцијалните клиенти.

Имате прашање? Тука сме да ви помогнеме  Modal title from component

  Message text
  Close
  Partners-Melbet may use cookies to store your details and collect information to optimize the site and tailor our marketing to your permissions and to suit your interests. By continuing to use the site you consent to the use of cookies.
  Ok

  Layout hidden